Futsalistky Olympie konečně dvakrát vítězí !

08.02.2014 14:11

Druhé kolo odvet sehrály futsalistky SK Olympie Rakovník ve Slaném s domácím R. S. C. Čechie Slaný a ŠT ZOO Ústí nad Labem. V týmu ovšem chyběly čtyři hráčky základní sestavy.

V prvním zápase s domácím týmem sice ve 4. minutě prohrávaly, ale v téže minutě dokázala Mladá vyrovnat a o dvě minuty ta samá hráčka přivést Olympii do vedení – 1 : 2. Další branku přidala ve 13. minutě Ad. Brabcová po kombinaci s Androvou. Bohužel v závěru poločasu přišly dvě chyby, které domácí hráčky potrestaly – 3 : 3. Celý druhý poločas vládla obranná hra Olympie s tím, že ohrožovala branku z rychlých protiútoků. Jeden v 21. minutě vyšel a rozhodl o konečné podobě výsledku. Ad. Brabcová přesně rozehrála na nabíhající Androvou, která nedala domácí brankářce šanci – 3 : 4.

Druhé utkání s ústeckým ZOO začalo opatrně z obou stran. Až v 11. minutě našla Andrová před brankou volnou Ad. Brabcovou, která nezaváhala – 1 : 0. Další změnu skóre přinesl druhý poločas. V 18. minutě za ústeckou obranou našla kolmice Andrové Mladou, která podél brankářky trefila přesně k tyči – 0 : 2. V 26. minutě to bylo už 0 : 3. Ad. Brabcová přihrála před branku na volnou Androvou, která si s ústeckou brankářkou mazácky pohrála. Závěrečný tlak ústeckého týmu přinesl dva góly, ale vítězství Olympie udržela – 3 : 2.

Trenér Marek Titlbach: „V oslabené sestavě vedla k oběma vítězstvím taktická hra a nezměrná bojovnost. Oboje holky beze zbytku splnily. Pochválit musím Virglerovu, která musel zaskakovat na postu brankářky a novou roli zvládla velmi dobře.“

Sestava: Virglerová – Brabcová Ad., Brabcová Al., Bešíková – Andrová, Elsnicová, Mladá.